Meist

MTÜ Samaaria Eesti Misjon on kristlik heategevusorganisatsioon, mis sai alguse Soome Samaaria RF ja Haapsalu Baptistikoguduse koostööst ning oli esimesi omataolisi Eestis. Alates asutamisest 21. augustil 1991 on meie põhiliseks eesmärgiks olnud aidata ühiskonnast erinevatel põhjustel tõrjutud inimesi tagasi tavapärase elu juurde.

Meie keskused Haapsalus, Pärnus ja Hiiumaal pakuvad rehabilitatsiooni- ja hooldusteenuseid, et toetada inimeste taastumist ning naasmist iseseisva ja täisväärtusliku elu juurde. Hiiumaa keskuses asub meie 26-kohaline hooldekodu ning Haapsalus, Hiiumaal, Pärnus, Tartus ja Põlvas tegutsevad taaskasutuspoed pakuvad laia valikut riideid, mööblit, nõusid, mänguasju ja kodukaupa, mille ostmisel saab toetada turva- ja hooldekodude tööd.

Samaaria Eesti Misjon tegutseb neljas osakonnas – Haapsalus, Hiiumaal, Pärnus ning Tartus/Põlvas. Oleme pühendunud aitama neid inimesi, kes ei suuda või ei oska ilma kõrvalise abi ja toeta oma igapäevaeluga hakkama saada.

Meie visiooniks on olla ühiskonnas kõrgelt hinnatud misjoniorganisatsioon, pakkudes mitmekülgseid teenuseid professionaalse personaliga. Selleks teeme tihedat koostööd kohalike, regionaalsete ja rahvusvaheliste partneritega ning kujundame oma teenused vastavalt kogukonna vajadustele, pakkudes neid sihtgruppidele vastavalt.